Usługi informatyczne

Czym się zajmujemy?

ZARZĄDZAMY INFRASTRUKTURĄ INFORMATYCZNĄ

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w zakresie administrowania infrastrukturą firmową, składającą się z serwerów opartych o systemy z rodziny Microsoft Windows, jak i różnych dystrybucji systemu Linux. Oferujemy konfigurację i możliwość dalszego zarządzania popularnymi urządzeniami sieciowymi, takimi jak Mikrotik, Ubiquity, Cisco. Wdrażamy także systemy backupu jak i monitoringu infrastruktury IT oparte o narzędzia Nagios, Zabbix, Cacti oraz ELK.

WYKONUJEMY STRONY, APLIKACJE I SKLEPY INTERNETOWE

Świadczymy także usługi związane z WWW. Wykonujemy strony i aplikacje WWW oraz je rozwijamy. Tworzymy i utrzymujemy sklepy internetowe oparte w większości o Prestashop lub WooCommerce. Posiadamy doświadczenie w administracji i rozwijaniu serwisów posiadających ponad 50 000 UU miesięcznie. Naszym flagowym projektem jest aplikacja WWW dla platformy RESTREAM, która pozwala na zarządzanie strumieniami video w sposób zautomatyzowany.

TWORZYMY PLATFORMĘ DO TRANSMISJI ONLINE

Od ponad roku rozwijamy projekt o nazwie RESTREAM. Jest to kompletna platforma, która umożliwia transmisję obrazu z kamer lub innych źródeł video do wielu użytkowników w tym samym czasie wraz z możliwością łatwego zarządzania całym procesem. Tworzymy całość od podstaw, począwszy od konfiguracji serwerów, oprogramowania, monitoringu oraz obsługi strumieni video aż po udostępnienie aplikacji do zarządzania dla klienta końcowego.

ZARZĄDZANIE SIECIAMI

monitorowanie i diagnoza

ZABEZPIECZENIA

analiza zagrożeń

WSPARCIE

zdalna pomoc

MODUŁOWOŚĆ

uniwersalność rozwiązań

ROZWIĄZANIA NA MIARĘ

dostosowane pod klienta

POZYTYWNE OPINIE

zaufanie klientów

img

ZARZĄDZANIE SERWERAMI

Obecnie mamy pod opieką ponad 20 serwerów, działających opartych na systemach Linux oraz Windows.

SYSTEMY BACKUPU

Przygotowujemy i wdrażamy systemu backupu. Wyjaśniamy klientom zagrożenia i dostosowujemy koszty minimalizując ryzyko utraty danych i przerwy w działaniu.

WSPRARCIE

Świadczymy usługę zaawansowanego wsparcia technicznego. W zależonści od potrzeb w wersji zdalnej lub onsite.

STREAMING WIDEO

Tworzymy własną platformę RESTREAM obsługującą transmisje online.

PROJEKTY I ANALIZY

Wykonujemy projekty sieci oraz infrastruktury serwerowej pod dedykowane rozwiązania. Analizujemy i optymalizujemy sposób działania systemów informatycznych w przedsiębiorstwach.

KONSULTACJE

Podczas spotkania przy kawie możemy zaoferować konsultacje różnych pomysłów i rozwiązań dotyczących IT oraz tematów IoT.

Klienci & Partnerzy

 • Karolina  WEB-BESPOKERS.COM

  „Robert jest zorientowany na rozwój i nie boi się nowych wyzwań w zakresie programowania, dysponuje wiedzą i wysokimi zdolnościami analitycznymi i komunikacyjnymi. Suma tych czynników skutkuje owocną współpracą z firmą Reinvent.”

 • Liliana  ATS Logistics sp. z o.o.

  „Współpracę z firmą REINVENT możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesów informatycznych.”

 • screen image
 • screen image
 • screen image
 • screen image
 • screen image
 • screen image
 • screen image

PORTFOLIO

Profesjonalne wykonanie

Dotrzymane terminy

Zadowoleni klienci

Spełnione wymagania

Przedstawiamy wybrane projekty, które wykonaliśmy dla naszych klientów. W większości realizowanych projektów obowiązuje nas umowa NDA, stąd nie wszystkimi mamy możliwość się pochwalić.

Zobacz nasze portfolio